نمایش خبر
تابناک
10:28
> منصور غلامی ، وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری در نخستین روز سفرش ، نمایشگاه دستاوردهای فناورانه دانشگاه مازندران واقع در شهرستان بابلسر را افتتاح و از آن بازدید کرد .
‎.
> منصور غلامی در حاشیه بازدید از این نمایشگاه گفت : دستاوردهای فناورانه دانشگاه ها باید با توجه به نیازمندی های بازار و با قابلیت های رقابتی صورت گیرد و تجاری سازی نیز مولفه ای مهم در این عرصه است .
نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی دانشگاه مازندران در 15 غرفه دستاوردهای این دانشگاه در زمینه های مدیریت سبز ، پسماند ، انرژی و مدیریت برق ، صنایع غذایی ، داروسازی و نساجی را به نمایش گذاشته است .
وزیر علوم برای بازدید از پنج دانشگاه دولتی مازندران ، نشست با مسئولان و تشکل های دانشجویی این واحدهای دانشگاهی و افتتاح طرح های عمرانی به مازندران سفر کرده است .
حضور در دانشگاه های کشاورزی و منابع طبیعی ساری و دانشگاه علم و فناوری مازندران واقع در بهشهر ، نشست با مسئولان دانشگاه و افتتاح چند طرح عمرانی ، بازدید از پارک علم و فناوری مازندران ، افتتاح ساختمان معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه و شرکت در شورای اداری مازندران از دیگر برنامه های غلامی در این سفر دو روزه است .