نمایش خبر
برنا
11:43
> استاندار مازندران در نشست وزیر علوم ، با اساتید دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری گفت : دانشگاه امروز بیش از هر زمان دیگر باید تکلیف محور و هدفمند فعالیت کند .
> استاندار مازندران در نشست وزیر علوم ، با اساتید دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری : دانشگاه امروز بیش از هر زمان دیگر باید تکلیف محور و هدفمند فعالیت کند استاندار مازندران در نشست وزیر علوم ، با اساتید دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری گفت : دانشگاه امروز بیش از هر زمان دیگر باید تکلیف محور و هدفمند فعالیت کند .
به گزارش خبرگزاری برنا از ساری؛ دکتر غلامی ، وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری ، با اساتید دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری دیدار کرد .
احمد حسین زادگان ، استاندار مازندران ، که در این دیدار وزیر علوم را همراهی می کرد ، گفت : در شرایط تحریمی و تحمیلی کنونی به کشور ، دانشگاه باید خود را با شرایط و مشکلات و مسائل روز جامعه سازگار کند و پای کار بیاید و در صدد برآوردن نیاز جامعه برآید .
وی افزود : اقدامات انجام شده در سال های اخیر در حوزه اصلاح برنج و توسعه اقلام پر محصول که با اتکا به پژوهش های دانشگاهی صورت گرفته ، مثبت بوده است .
حسین زادگان ادامه داد : دانشگاه امروز بیش از هر زمان دیگر باید تکلیف محور و هدفمند فعالیت کند و نباید صرفا هزینه محور باشد ، انتظار ما از وزارت علوم ارائه بسته های حمایتی مطلوب برای دانشجویان استان ها و زیرساخت های اشتغال زایی در دانشگاه هاست .
استاندار مازندران در بخش دیگری از سخنانش گفت : صنعت غذایی و کشاورزی یکی از دغدغه های کشور است و باید دانشگاه برای بهبود کشت ، افزایش تولید ، کیفیت سازی محصولات کشاورزی و ارائه مشاوره های تخصصی به کشاورزان تلاش بیشتر کند .
مقام عالی دولت در استان ادامه داد : مازندران را خط مقدم کشاورزی کشور و ارتباط دانشگاه های کشاورزی با کشاورزان باید بیشتر شود و وظیفه ما و دانشگاه نیز فراهم کردند این شرایط است .
Print Email Short Link کد خبر : 899036 تاریخ خبر : 1398/06/26 11 : 43 : 50 جامعه صنعت علوم تحقیقات و فناوری کشاورزی و منابع طبیعی مشکلات.