نمایش خبر
ایسنا
10:54
> مدیرآموزش دانشگاه خوارزمی گفت : ثبت نام دانشجویان جدیدالورود مقطع کارشناسی دانشگاه خوارزمی از 31 شهریور ماه آغاز می شود.
> مدیرآموزش دانشگاه خوارزمی گفت : ثبت نام دانشجویان جدیدالورود مقطع کارشناسی دانشگاه خوارزمی از 31 شهریور ماه آغاز می شود .
محمد دلنواز در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز گفت : امسال هزار و 385 دانشجو جدید در مقطع کارشناسی دانشگاه خوارزمی پذیرفته شده اند که هزار و 125 نفر در کرج و 260 نفر در تهران مشغول به تحصیل خواهند شد .
وی در ادامه افزود : تعداد پذیرفته شدگان خانم و آقا در مقطع کارشناسی نسبتاً باهم برابر است و گروهی بر گروه دیگر غلبه ندارد .
این مسئول اظهار کرد : بنابر سیاست های موجود ، امسال ظرفیت دانشجویان کارشناسی ارشد بر خلاف سال گذشته در کرج بیش از تهران است .
دلنواز در خصوص تعداد دانشجویان کارشناسی ارشد و پردیس گفت : هزار و 93 نفر در تهران و 871 نفر در کرج مشغول به تحصیل خواهند شد که از این تعداد 39 درصد خانم و 61 درصد آقا هستند .
وی تعداد دانشجویان دکتری را 294 نفر اعلام و تصریح کرد : 268 نفر در تهران و 26 نفر در کرج مشغول به تحصیل خواهند شد که از این تعداد 53 درصد آقا و 47 درصد خانم هستند .
مدیر آموزش دانشگاه خوارزمی گفت : در مجموع تعداد دانشجویان پذیرش شده در تمام مقاطع به سه هزار و 643 نفر می رسد .
دلنواز در خصوص ثبت نام دانشجویان جدیدالورود گفت : مهلت ثبت نام دانشجویان دکتری در هفته گذشته به پایان رسیده و ثبت نام دانشجویان ارشد هم 27 شهریور ماه به پایان خواهد رسید .
وی در خصوص ثبت نام از دانشجویان جدید مقطع کارشناسی هم گفت : ثبت نام دانشجویان جدید الورود کارشناسی از 31 شهریور ماه تا سوم مهر خواهد بود که طی دو مرحله اینترنتی یا غیر حضوری و حضوری انجام می شود ، دانشجویان پس از ثبت نام اینترنتی طبق اعلامیه های موجود در سایت دانشگاه مراحل بعدی ثبت نام را متوجه خواهند شد .
انتهای پیام.