نمایش خبر
> معاون صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم گفت : دانشجویانی که می خواهند به پیاده روی اربعین اعزام شوند تا پایان شهریور مهلت دارند که در سامانه ثبت نام و مستنداتشان را ارائه دهند .
> سرویس جامعه جوان آنلاین : سجادی ، معاون صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم در خصوص پرداخت وام عتبات دانشجویی ویژه پیاده روی اربعین گفت : بخشنامه صندوق رفاه برای پرداخت وام عتبات دانشجویی که در بازه زمانی پیاده روی اربعین است به دانشگاه ها ابلاغ شده است .
وی افزود : ثبت نام این وام ها از 6 شهریور آغاز شد و تا پایان شهریور نیز سامانه باز است و دانشجویان می توانند علاوه بر ثبت درخواست جدید مستندات خود را برای دریافت این وام ارائه دهند .
سجادی اضافه کرد : تعدادی از کسانی که تاکنون درخواست این وام را ثبت کردند هنوز مدارک و مستندات شان که شامل تاییدیه ستاد عمره و عتبات یا تصویر گذرنامه است را ارائه نکردند کسانی که می خواهند به پیاده روی اربعین بروند تا پایان شهریور مهلت دارند تا برای این وام ثبت نام کنند .
معاون صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم اضافه کرد : وام ویژه پیاده روی اربعین به دو صورت پرداخت می شود دانشجویانی که بخواهند با کاروان اعزام شوند یک میلیون تومان و کسانی که به صورت شخصی اعزام می شوند 700 هزار تومان و به دانشجویان متاهل نیز یک میلیون و 500 هزار تومان پرداخت می شود .