نمایش خبر
دانشجو
18:00
> قائم مقام وزیر علوم در امور بین الملل گفت : آیین گشایش 50 کرسی زبان و ادبیات فارسی و ایران شناسی در جهان در سال 98 ، فردا چهارشنبه 27 شهریورماه برگزار می شود .
> به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو به نقل از وزارت علوم ، سالارآملی قائم مقام وزیر علوم در امور بین الملل و رئیس مرکز همکاری های علمی و بین المللی گفت : آیین گشایش 50 کرسی زبان و ادبیات فارسی و ایران شناسی در جهان در سال 1398 ، فردا چهارشنبه 27 شهریورماه برگزار می شود .
آملی ادامه داد : این آئین با حضور منصور غلامی ، وزیرعلوم ، تحقیقات و فناوری ، جمعی از استادان اعزامی زبان و ادبیات فارسی و مدیران و مسئولان مربوط از سوی معاونت گسترش زبان فارسی و ایران شناسی در خارج از کشور مرکز همکاری های علمی بین المللی وزارت علوم برگزار خواهد شد .
قائم مقام وزیر علوم در امور بین الملل تصریح کرد : ارائه گزارش شرایط کنونی گسترش زبان و ادبیات فارسی و ایران شناسی در دنیا ، معرفی استادان اعزامی جدید زبان وادبیات فارسی به کرسی های خارج از کشور و رونمایی از کتاب های تألیفی و سرفصل های درسی زبان و ادبیات فارسی برای کرسی های خارج از کشور تهیه و تدوین شده در کارگروه های تخصصی از دیگر برنامه های این آئین خواهد بود .