نمایش خبر
تابناک
18:51
> دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل در سال 1348 توسط زنده یاد سید حسین فلاح نوشیروانی با اهداء 16 هکتار زمین و 11 هزار متر مربع فضای آموزشی تاسیس شد.
> دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل در سال 1348 توسط زنده یاد سید حسین فلاح نوشیروانی با اهداء 16 هکتار زمین و 11 هزار متر مربع فضای آموزشی تاسیس شد .
هم اکنون این دانشگاه دارای پنج دانشکده برق و کامپیوتر ، عمران ، مکانیک ، شیمی و علوم پایه است و حدود چهار هزار دانشجو دارد که یک چهارم دانشجویان آن در مقطع تحصیلات تکمیلی تحصیل می کنند .
وزیر علوم روز گذشته سفر دو روزه اش به مازندران را با بازدید از دانشگاه جامع مازندران در بابلسر و گفت و گو با اعضای هیات علمی این دانشگاه شروع کرد .
افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی این دانشگاه ، ادای احترام به شهدای خوشنام آرمیده در پردیس آن ، بازدید از دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل و گفت و گو با دانشجویان و اعضای هیات علمی و همچنین بازدید از دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل برنامه نخستین روز سفر دکتر غلامی بود .
وزیر علوم امروز سه شنبه هم با حضور در دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی ساری ، چند طرح عمرانی این دانشگاه را افتتاح کرده و با اعضای هیات علمی و تشکل های دانشجویی آن گفت وگو کرد .
شرکت در نشست شورای اداری مازندران از دیگر برنامه های دومین روز سفر دکتر غلامی اعلام شده است .