نمایش خبر
واحد مرکزی خبر
20:14
> به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز مازندران ، دکتر منصور غلامی عصر امروز سه شنبه 26شهریور ، در نشست شورای اداری مازندران با اعلام این خبر افزود : فعالیت 43پارک علم و فناوری در کشور و توسعه شرکت های دانش بنیان موجب کاربردی شدن پژوهش ها ، یافته های علمی دانشگاه ها و مراکز رشد شده است.
> به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز مازندران ، دکتر منصور غلامی عصر امروز سه شنبه 26شهریور ، در نشست شورای اداری مازندران با اعلام این خبر افزود : فعالیت 43پارک علم و فناوری در کشور و توسعه شرکت های دانش بنیان موجب کاربردی شدن پژوهش ها ، یافته های علمی دانشگاه ها و مراکز رشد شده است .
وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری همچنین از عقد قرارداد های بزرگ سازمان حفاظت محیط زیست و وزارت نفت در بخش اکتشاف و استخراج نفت و گاز با مراکز علمی خبر داد .
استاندار مازندران هم در این نشست با اشاره به ضروری بودن ورود دانشگاه های استان در حوزه گردشگری ، کشاورزی و صنعت ، خواستار تعامل دستگاه های اجرایی با دانشگاه ها و کاربردی کردن یافته های علمی شد .
احمد حسین زادگان با درخواست از وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری مبنی بر تقویت دانشگاه ها و بازدید مستمر این وزارت از دانشگاه های مازندران گفت : پژوهش های علمی ، موجب سرعت بخشیدن راه کار های استفاده از ظرفیت تجارب خارجی و ارتباط بین المللی این استان و کشور های همسایه می شود .