نمایش خبر
مهر
23:03
> بهشهر وزیر علوم گفت : توسعه بیشتر و تامین زیرساخت های واحدهای دانشگاهی وظیفه مهمی بوده که در دستور کار است .
> به گزارش خبرنگار مهر ، منصور غلامی شامگاه سه شنبه در مراسم افتتاح طرح های افتتاحی در دانشگاه علم و فناوری مازندران در بهشهر در جمع خبرنگاران گفت : هدف از سفر خود را بازدید از دانشگاهها و مراکز دانشگاهی و تلاش برای توسعه این واحدها اعلام کرد .
وی گفت : توسعه زیر ساخت ها در واحدهای دانشگاهی و مراکز علمی از وظایف مهمی است که برعهده داریم و در این بخش با قوت ظاهر می شویم وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری با اعلام اینکه دانشگاه علم و فناوری مازندران در بهشهر از دانشگاههای جوان و در حال شکل گیری است؛ تصریح کرد : توسعه بیشتر و تامین زیرساخت های آموزشی و پژوهشی در دستور کار است .
غلامی گفت : دانشگاه علم و فناوری مازندران در بهشهر از لحاظ عملکرد آموزشی و پژوهشی در شرایط بسیار خوبی در حال فعالیت است .
وزیر علوم با تاکید بر پشتیبانی از دانشگاه علم و فناوری مازندران در بهشهر ، برای توسعه و رشد بیشتر افزود : باید تلاش شود تا این دانشگاه جوان و نوپا با توسعه زیر ساختها ، جایگاه مناسبی در میان دانشگاههای مازندران کسب کند .
سیستم آبیاری ، افتتاح موتورخانه و افتتاح سالن و رستوران مکمل با اعتبار بیش از 22میلیارد ریال از جمله پروژه های افتتاح شده در دانشگاه علم و فناوری مازندران در بهشهر بود که با حضور وزبر علوم به بهره برداری رسید .