نمایش خبر
ایسنا
00:06
> بخش های انگلیسی و عربی تارنمای دانشگاه لرستان با حضور رئیس گروه همکاری های دو جانبه علمی وزارت علوم رونمایی شد.
> بخش های انگلیسی و عربی تارنمای دانشگاه لرستان با حضور رئیس گروه همکاری های دو جانبه علمی وزارت علوم رونمایی شد .
به گزارش ایسنا منطقه لرستان ، با حضور دکتر حسن کلاته ، رئیس گروه همکاری های دو جانبه علمی مرکز همکاری های علمی بین المللی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری ، از بخش های انگلیسی و عربی تارنمای دانشگاه لرستان ، رونمایی شد .
براساس برنامه ریزی تیم مدیریتی دانشگاه لرستان (گروه همکاری های علمی بین المللی دانشگاه لرستان) ، قرار است در آینده ، بخش زبان فرانسه نیز به قابلیت های تارنمای دانشگاه لرستان ، افزوده شود .
در قسمت بالای تارنمای دانشگاه لرستان ، بخش : International students ایجاد شده است که با کلیک کردن روی آن ، بخش انگلیسی و عربی تارنمای دانشگاه لرستان ، قابل مشاهده است .
این اقدام در راستای ارتقای بسترها و زمینه های زیرساختی بین المللی شدن دانشگاه لرستان ، صورت گرفته است .
دکتر خسرو عزیزی ، رئیس دانشگاه لرستان در این مراسم اظهار کرد : در حال حاضر ، تعداد 53 دانشجوی خارجی در دانشگاه لرستان ، مشغول به تحصیل هستند .
وی تصریح کرد : در سال های اخیر ، اقدامات خوبی برای تقویت و ارتقای شاخص های بین المللی شدن دانشگاه صورت گرفته است .
وی خاطرنشان کرد : براساس سند راهبردی دانشگاه ، می بایست دانشگاه لرستان در سال 98 تعداد 25 دانشجوی خارجی داشته باشد که الان تعداد 53 دانشجوی خارجی در دانشگاه لرستان ، مشغول تحصیل هستند و این ، نشان می دهد از برنامه های پیش بینی شده ، جلوتر هستیم .
رئیس دانشگاه لرستان اضافه کرد : تقویت و گسترش دیپلماسی بین المللی علمی ، از اولویت های کاری تیم مدیریتی دانشگاه لرستان بوده و در این راستا ، تفاهم نامه های مختلف علمی ، پژوهشی با دانشگاه های برخی دیگر از کشورها منعقد شده است .
عزیزی ادامه داد : تقویت ارتباطات بین المللی دانشگاه لرستان در حوزه جهان اسلام نیز از اولویت های مهم کاری و در حال گسترش است .
انتهای پیام.