نمایش خبر
دانشجو
01:39
> با حضور وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری ، بهره برداری از سه پروژه عمرانی در دانشگاه علم و فناوری مازندران بهشهر با اعتبار بیش از 22 میلیارد ریال ، عملیاتی شد .
> به گزارش گروه استان ها خبرگزاری دانشجو ، وزیر علوم ، تحقیقات و فن آوری سه شنبه شب ، در حاشیه مراسم افتتاحیه پروژه عمرانی در دانشگاه علم و فناوری مازندران در بهشهر و نشست با اساتید این دانشگاه در جمع خبرنگاران گفت : بازدید از دانشگاه ها و مراکز دانشگاهی از جمله اهداف مهم سفر به استان مازندران بوده است .
منصور غلامی با اعلام اینکه دانشگاه علم و فناوری مازندران در بهشهر ، از جمله دانشگاه های جوان در حال شکل گیری است؛ اظهار کرد : این دانشگاه با وجود نوپا بودن از نظر عملکرد آموزشی و پژوهشی ، با شرایط بسیار خوبی در حال فعالیت است .
وی افزود : تلاش بسیاری برای توسعه این دانشگاه انجام شده است و امیدواریم با تأمین زیرساخت های آموزشی و پژوهشی ، به عنوان مرکز علمی تاثیرگذار در منطقه و در بین دانشگاه های مختلف استان معرفی شود .
این مسؤول با اشاره به جایگاه و موقعیت مکانی دانشگاه یادآور شد : دانشگاه علم و فناوری مازندران در بهشهر دارای مکان استقرار مناسبی است و امیدواریم با پشتیبانی برای توسعه و رشد بیشتر دانشگاه گام برداشته شود .
غلامی به پروژه های افتتاح شده دانشگاه اشاره کرد و افزود : افتتاح سیستم موتورخانه مرکزی ، سیستم آبیاری و رستوران از جمله طرح های افتتاح شده در این دانشگاه بوده است .
وزیر علوم ، تحقیقات و فن آوری گفت : مجموعه تکمیلی و جدید رستوران دانشگاه علم و فناوری مازندران با هدف پاسخ گویی به سلایق مختلف و تنوع بخشی است که در اکثر دانشگاه ها در حال انجام است تا رستوران ها از یکنواختی خارج شود .
وزیر علوم با ورود به دانشگاه علم و فناوری مازندران در بهشهر ، به شهدای خوشنام آرمیده در این دانشگاه با اهدای فاتحه ادای احترام کرد .
به گزارش فارس ، وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری ، روز گذشته ، با هدف بازدید از دانشگاه های دولتی مازندران ، بازدید از دستاوردهای علمی مراکز تحقیقاتی و پژوهشی استان ، نشست با مسؤولان و تشکل های دانشجویی این واحدهای دانشگاهی ، افتتاح طرح های عمرانی و حضور در جلسه شورای اداری استان مازندران به این استان وارد شد و سفرش را با حضور در دانشگاه علم و فناوری مازندران در بهشهر ، ادای احترام به شهدای خوشنام این دانشگاه و افتتاح طرح های عمرانی و نشست با اساتید این دانشگاه به پایان رساند .
نشست در جمع مسؤولان ، پژوهشگران و خبرنگاران استان مازندران در سازمان مرکزی دانشگاه مازندران واقع در بابلسر ، نشست با اعضای شورا و هیات ممیزه این دانشگاه ، بازدید از طرح های عمرانی و دستاوردهای پژوهشی و نشست با دانشجویان و تشکل های دانشجویی دانشگاه مازندران ، نشست با شورای دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل ، بازدید از واحدهای پژوهشی و طرح های عمرانی این دانشگاه و بازدید از پروژه دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل ، دانشگاه های کشاورزی و منابع طبیعی ساری و دانشگاه علم و فناوری مازندران در بهشهر و بازدید از پارک علم و فناوری مازندران از برنامه های دو روزه سفر وزیر علوم به مازندران بوده است .