نمایش خبر
ایسنا
15:48
> دکتر منصور غلامی ، وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی دکتر محمد صالح اولیاء را به مدت چهار سال در سمت ریاست دانشگاه یزد ابقا کرد .
> به گزارش ایسنا ، به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم ، متن حکم انتصاب دکتر اولیاء به شرح زیر است : «ضمن قدردانی و تشکر از خدمات ارزنده تان و براساس تبصره 1 ماده 4 آیین نامه جامع مدیریت دانشگاهها و موسسات آموزش عالی ، پژوهشی و فناوری برای به مدت چهار سال به ریاست دانشگاه یزد منصوب می شوید .
امیدوارم با سعی و اهتمام جنابعالی و بر اساس اهداف ، سیاست های دولت تدبیر و امید و برنامه های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و بهره مندی از تجربه های مفید استادان ، محققان و کارشناسان محترم و جلب مشارکت دانشگاهیان و دانشجویان عزیز و هم فکری با سایر مسئولان دانشگاهی برای اعتلای نظام آموزش عالی کشور گام های موثری بردارید .
انتظار می رود با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید و حفظ بیت المال و اعمال سیاست های موثر صرفه جویی در هزینه ها ، پرهیز از تجمل گرایی ، تقویت نظم و انضباط و قانونمندی و ارتقای علمی ، فرهنگی و اجتماعی آن دانشگاه و با اتکال به خداوند متعال نهایت کوشش و اهتمام خویش را به کار برید .
» انتهای پیام.