نمایش خبر
مهر
17:38
> زنجان رئیس دانشگاه جامع علمی و کاربردی زنجان گفت : از شهردار زنجان تقاضا داریم دانشگاه ها را در مسائل کارشناسی پروژه های شهری بیشتر دخالت دهند .
> به گزارش خبرنگار مهر ، حسن طغرانگار ظهر یکشنبه در حاشیه نشست با رؤسای مراکز آموزش علمی کاربردی استان ، به پروژه سبزه میدان زنجان اشاره کرد و گفت : لازم است در پروژه های شهری ، از جمله پروژه سبزه میدان نظرات و پیشنهادات تخصصی دانشگاهیان اعمال شود ، چرا که این گونه پروژه ها به همه مردم و نهادها تعلق دارد .
وی اظهار کرد : از شهردار محترم تقاضا داریم دانشگاه ها را در پروژه های شهری بیشتر درگیر کنند و دانشگاه جامع علمی کاربردی نیز آمادگی خود را در این خصوص اعلام می کند .
رئیس دانشگاه جامع علمی و کاربردی استان زنجان با بیان اینکه دانشگاه جامع علمی کاربردی در بسیاری از حوزه ها تخصص و مهارت علمی و پژوهشی دارد ، گفت : دانشگاه جامع علمی و کاربردی آمادگی دارد با تمام توان به پروژه های شهری ورود پیدا کند .
طغرانگار آمادگی همکاری دانشگاه جامع علمی_کاربردی استان زنجان با همه مراکز تحت نظارت را اعلام کرد و افزود : دانشگاه ها می توانند از زوایای مختلف از جمله فرهنگی ، اجتماعی ، هنری و عمرانی نظرات کارشناسانه و مشورتی بدهند .
در همین راستا از سوی رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان پیشنهاد نشست تخصصی در خصوص موضوع پروژه سبزه میدان با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر زنجان مطرح شد .