نمایش خبر
روزنامه آفرینش
> با حکم وزیر علوم؛ رییس دانشگاه صنعتی همدان ابقا شد دکتر منصور غلامی ، وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری در حکمی دکتر محمود نیلی را به مدت چهار سال در سمت ریاست دانشگاه صنعتی همدان ابقا کرد .
> با حکم وزیر علوم؛ رییس دانشگاه صنعتی همدان ابقا شد دکتر منصور غلامی ، وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری در حکمی دکتر محمود نیلی را به مدت چهار سال در سمت ریاست دانشگاه صنعتی همدان ابقا کرد .
با حکم وزیر علوم؛ رئیس دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی داراب منصوب شد دکتر منصور غلامی وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری در حکمی دکتر حسین امین را به سمت «رئیس دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی داراب» منصوب کرد .
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکتر غلامی وزیر علوم در نامه جداگانه ای از خدمات دکتر مهدی نجفی ، رئیس سابق دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی داراب در زمان تصدی ریاست این دانشکده قدردانی کرد .
جزئیات پذیرش امریه سربازی در دانشگاه صنعتی شریف دانشگاه شریف با مساعدت ستاد فرماندهی کل قوا تعداد 15 فارغ التحصیل نخبه را به صورت امریه سربازی پذیرش می‎کند .
هدف از پذیرش این افراد به صورت امریه سربازی ، رفع نیازهای تخصصی دانشگاه صنعتی شریف در آزمایشگاهها ، کارگاهها ، سایتهای کامپیوتری ، خدمات فناوری دانش بنیان و انجام پروژه های پژوهشی است .
فارغ التحصیلان نخبه‎ای که تاریخ اعزام آنها یکم آبان ماه ، یکم دی ماه و یکم اسفندماه است می‎توانند درخواست امریه سربازی در دانشگاه صنعتی شریف را ارائه کنند .
متقاضیان باید دارای برگ اعزام بدون مهر غیبت بوده و حداقل در یک مقطع تحصیلی دانش‎آموخته این دانشگاه باشند .
داوطلبان نمی‎توانند متقاضی استفاده از کسر خدمت سربازی و یا ترخیص در ضمن خدمت باشند .
گزینش نهایی براساس مصاحبه حضوری و بررسی سوابق تحصیلی و وضعیت تاهل و پس از احراز صلاحیت عمومی داوطلبان صورت می‎گیرد .
امریه افراد پذیرفته شده پس از تصویب ستاد فرماندهی کل قوا صادر خواهد شد .
اهدای نشان «خورشید تابان» ژاپن به استاد دانشگاه شریف نشان «خورشید تابان» به همراه نقش گل از سوی دولت ژاپن به پاس فعالیتهای فرهنگی و علمی به رضا یوسفی عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی شریف اعطا شد .
به گزارش دانشگاه صنعتی شریف ، در مراسمی که در سفارت ژاپن در تهران برگزار شد نشان خورشید تابان از سوی دولت ژاپن به رضا یوسفی استادیار مرکز کارگاههای آموزشی دانشگاه صنعتی شریف اعطا شد .
این جایزه اردیبهشت ماه سال جاری به ایشان تعلق گرفت و وی تنها ایرانی است که موفق به دریافت نشان خورشید تابان ، انوار زرین به همراه نقش گل (کیوکو جیتسو شوجوشو به زبان ژاپنی) شده است .
این عضو هیات علمی دانشگاه شریف دارای سمتهای مختلف از جمله رئیس کانون دانش آموختگان ژاپن در ایران بوده که این کانون از جمع ایرانیهایی که با دریافت بورس دولت ژاپن در این کشور درس خوانده اند تشکیل شده است .
وی همچنین رایزن فرهنگی و فناوری علمی سفارت جمهوری اسلامی ایران در ژاپن بوده است .
سازمان سنجش خبر داد؛ به تعویق افتادن برگزاری آزمون (GRE (SUBJECT اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره به تعویق افتادن آزمون (GRE (SUBJECT مورخ 24/06/1397 (SEP .
15 .
2018) منتشر شد .
در این اطلاعیه آمده است؛ بدینوسیله به اطلاع داوطلبان آزمون (GRE (SUBJECT میرساند براساس اعلام مؤسسه ETS آزمون مذکور به جای شنبه 97/06/24 در تاریخ (SEP .
29 .
2018) برابر با شنبه 97/07/07 برگزار خواهد شد .
ضمناً موضوع تغییر تاریخ این آزمون از سوی مؤسسه ETS به ایمیل داوطلبان ارسال گردیده و یا ارسال خواهد شد .