نمایش خبر
مهر
09:14
> معاون پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی از اعطای رتبه علمی پژوهشی وزارت علوم به سه نشریه این دانشگاه خبر داد .
> به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی ، بیژن رنجبر گفت : سه عنوان دیگر از نشریات دانشگاه آزاد اسلامی در جلسه کمیسیون تایید اعتبار علمی نشریات کشور موفق به دریافت رتبه علمی پژوهشی از وزارت علوم شدند .
وی با بیان اینکه نشریه Journal of Electrical Engineering Majlesi واحد شهر مجلسی یکی از نشریاتی است که موفق به دریافت رتبه پژوهشی وزارت علوم شده است ، گفت : این نشریه به سردبیری دکتر فرید رزازی و مدیرمسئولی محسن عشوریان در 3 اسفندماه سال 85 از کمیسیون بررسی و تائید مجله های علمی دانشگاه آزاد اسلامی مجوز انتشار دریافت کرده و تاکنون 42 شماره از این مجله منتشر و در اختیار پژوهشگران قرار گرفته است .
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی افزود : این مجله در پایگاه بین المللی Scopus نیز نمایه شده است .
علاقمندان می توانند به منظور ارسال یا دسترسی به مقاله به آدرس سامانه مجله به نشانی www .
mjee .
org مراجعه کنند .
رنجبر اظهار داشت : نشریه Journal of SystemManagement واحد شیراز به سردبیری سیدمحمد سیدحسینی و مدیرمسئولی سیدجواد ایرانبان در یکم بهمن سال 83 از کمیسیون بررسی و تائید مجله های علمی دانشگاه آزاد اسلامی مجوز انتشار دریافت کرده و تاکنون 15 شماره از این مجله منتشر و در اختیار پژوهشگران قرار گرفته است .
وی عنوان کرد : این نشریه نیز از سوی وزارت علوم موفق به دریافت رتبه علمی پژوهشی شد .
معاون پژوهشی دانشگاه آزاد خاطر نشان کرد : نشریه Advances in Mathematical Finance and Application واحد اراک به سردبیری محمد ایزدی خواه و مدیرمسئولی مجید زنجیردار سومین نشریه ای است که توانسته رتبه پژوهشی وزارت علوم را دریافت کند .
رنجبر گفت : این نشریه در 26 اسفندماه سال 94 از کمیسیون بررسی و تائید مجله های علمی دانشگاه آزاد اسلامی مجوز انتشار دریافت کرده و تاکنون 8 شماره از این مجله منتشر و در اختیار پژوهشگران قرار گرفته است .
وی با بیان اینکه در حال حاضر دانشگاه آزاد اسلامی دارای 387 مجله علمی است که از این تعداد 112 مجله موفق به دریافت رتبه علمی پژوهشی و علمی ترویجی از وزارت خانه های علوم و بهداشت شده اند ، گفت : همچنین 15 مجله علمی در پایگاه بین المللی Scopus ، یک مجله در پایگاه بین المللی ISI JCR ، 13 مجله ISI WOS ESCI ، 2 مجله ISI listed و یک مجله در پایگاه PubMed نمایه هستند .