نمایش خبر
> رئیس دانشگاه پیام نور خراسان رضوی گفت : تبلیغات موسسات آموزشی در خصوص پذیرش فراگیر این دانشگاه در مقطع کارشناسی ارشد غیرقانونی است .
> به گزارش قدس آنلاین ، عزیزالله نژادعلی روز سه شنبه افزود : دانشگاه پیام نور برای هیچیک از موسسات آموزشی مجوزی به منظور ثبت نام داوطلبان و یا ادامه تحصیل آنها صادر نکرده بلکه بارها اعلام کرده است فعالیت همه موسسات آموزشی که با استفاده از نام و اعتبار این دانشگاه فعالیت و تبلیغ می کنند غیرقانونی است .
وی اظهار داشت : هم اینک از مجموع دو هزار و 103 دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور خراسان رضوی 927 نفر در حوزه فراگیر در 65 رشته مشغول تحصیل هستند .
رئیس دبیرخانه منطقه 9 دانشگاه پیام نور ادامه داد : داوطلبان متقاضی ثبت نام و شرکت در آزمون حوزه فراگیر مقطع کارشناسی ارشد پیام نور می توانند تا روز ششم آبان ماه با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به ثبت نام اقدام کنند .
وی گفت : این آزمون روز 23 آذر ماه آتی برگزار می شود و پذیرفته شدگان از نیمسال دوم سال تحصیلی جاری به عنوان دانشجو می توانند در دانشگاه مشغول تحصیل شوند .
نژادعلی افزود : جزئیات نحوه شرکت در دوره های فراگیر مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور صرفا از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www .
sanjesh .
org و پرتال دانشگاه پیام نور به نشانی www .
pnu .
ac .
ir اعلام شده است .
دانشگاه پیام نور با هیچ موسسه ای در این زمینه همکاری ندارد .
دانشگاه پیام نور خراسان رضوی دارای 30 مرکز و واحد دانشگاهی ، 25 هزار دانشجو در مقاطع کارشناسی تا دکترا است .
منبع : ایرنا انتهای پیام /*.