نمایش خبر
روزنامه نوآوران
> جدیدترین حکم در جشنواره ی تئاتر دانشگاهی.
> جدیدترین حکم در جشنواره ی تئاتر دانشگاهی دبیر بیست و دومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران با صدور حکمی مدیر بخش بین الملل این دوره از جشنواره را منصوب کرد .
نوآوران آنلاین دبیر بیست و دومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران طی حکمی سپهر سلیمان را به عنوان مدیر بخش بین الملل این دوره معرفی کرد .
در متن حکم امین مختاری آمده است : «نظر به شایستگی ، تعهد و تجربه های ارزشمند جناب عالی ، به موجب این حکم به عنوان مدیر بین الملل بیست و دومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران منصوب می شوید .
انتظار می رود ضمن فراهم آوردن شرایط مطلوب جهت برگزاری این بخش از جشنواره ، در جهت تقویت تعامل مابین گروه های ملی و بین المللی کوشا باشید .
امید است در سایه ایزد منان با بکارگیری حداکثر ظرفیت های موجود در راستای ارتقا و اعتلای تئاتر دانشگاهی ، در انجام وظایف محوله موفق باشید .
» سپهر سلیمان ، دانش آموخته کارشناسی ارشد ادبیات انگلیسی از دانشکده زبان های خارجه دانشگاه تهران است .
وی با برگزیدن موضوع مطالعاتی تئاتر و متاتئاتر رنسانس ، پیوند خود را با دنیای نمایش برقرار کرد .
بازی در تئاترهای دانشگاهی و کارگردانی تئاتر در فستیوال تئاتر دانشکده زبان های خارجه از جمله فعالیت های هنری اوست .
سلیمان تجربه دو دوره عضویت در بخش بین الملل جشنواره بین المللی فیلم فجر را داشته و در سایه تسلط به زبان های اروپایی و شرقی ، در حیطه تخصص پژوهشی در زمینه ادبیات و تئاتر تطبیقی ، در بیش از ده ها پروژه بین المللی با رسانه های خارجی و داخلی به عنوان مجری ، برنامه ریز و مترجم همکاری داشته است .
بیست و دومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران به دبیری امین مختاری پنجم تا چهاردهم اردیبهشت ماه سال 1398 به همت اداره کل فرهنگی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری در بخش های مختلف الف : مناطق «تئاتر صحنه» و ب : سراسری و بین المللی «تئاتر صحنه» ، «تجربه های اجرا» ، «نمایشنامه نویسی (جایزه استاد اکبررادی) ، «پژوهش (جایزه دکتر فرهاد ناظر زاده کرمانی)» ، «ترجمه نمایشنامه» ، «عکس ، پوستر و تیزر» ، «غیر رقابتی» ، «کارگاه ها و درس گفتارها» ، «مدرسان» ، «جشنواره جشنواره ها» و «پایان نامه های برگزیده» ویژه دانشجویان و فارغ التحصیلان برگزار خواهد شد .
بخش تئاتر صحنه مناطق نیز نیمه اول اسفند ماه سال 1397 میزبان هنرمندان فعال عرصه تئاتر دانشگاهی خواهد بود .