نمایش خبر
روزنامه فرهیختگان
> سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد : «آزمون کارشناسی ارشد سال 1398 در موعد مقرر در روزهای پنجم و ششم اردیبهشت 98 برگزار می شود و برای داوطلبان مناطق سیل زده سهمیه و تسهیلات اختصاص می یابد.
> سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد : «آزمون کارشناسی ارشد سال 1398 در موعد مقرر در روزهای پنجم و ششم اردیبهشت 98 برگزار می شود و برای داوطلبان مناطق سیل زده سهمیه و تسهیلات اختصاص می یابد .
» در بخشی از اطلاعیه سازمان سنجش آمده است : «بدین وسیله به اطلاع داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1398 می رساند ، نظر به اینکه فرآیند اجرایی آزمون مذکور طولانی بوده و باید به نحوی برنامه ریزی شود که نتایج نهایی در اوایل شهریورماه اعلام گردد ، لذا آزمون مطابق برنامه زمان بندی اعلام شده قبلی در روزهای پنجشنبه پنجم اردیبهشت و جمعه ششم اردیبهشت 98 برگزار خواهد شد .
وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری و سازمان سنجش از زمان وقوع سیل ، پیگیر ارائه تسهیلات یا اختصاص سهمیه مشابه زلزله زدگان از مراجع ذی صلاح برای داوطلبانی که آسیب مستقیم دیده اند ، است که به محض حصول نتیجه جزئیات آن در دفترچه انتخاب رشته به استحضار داوطلبان خواهد رسید . »