نمایش خبر
آرمان امروز
> تاریخ کنکور تغییر نمی کند آرمان : وزیر آموزش و پرورش از برگزاری جلسه ای با وزارت علوم خبر داد که در آن برای اختصاص سهمیه به دانش آموزان سیل زده در کنکور 98 تصمیم گیری می شود.
> تاریخ کنکور تغییر نمی کند آرمان : وزیر آموزش و پرورش از برگزاری جلسه ای با وزارت علوم خبر داد که در آن برای اختصاص سهمیه به دانش آموزان سیل زده در کنکور 98 تصمیم گیری می شود .
سید محمد بطحایی با اشاره به وقوع سیل در برخی مناطق کشور گفت : مقرر شد در این هفته جلسه ای میان وزارت آموزش و پرورش و وزارت علوم برگزار شود تا ببینیم از حیث قوانین و مقررات امکان ارائه تسهیلات یا امتیازاتی در کنکور 98 برای دانش آموزان مناطق سیل زده وجود دارد یا خیر .
این عضو هیأت دولت ادامه داد : با توجه به نظر مثبتی که وزارت علوم دارد احتمالا می توان تسهیلاتی در این زمینه برای دانش آموزان مناطق سیل زده ایجاد کرد و نگرانی آنها را تا حدودی کاهش داد .
وی تاکید کرد : بعید است تاریخ کنکور تغییر کند ولی احتمالا سهمیه ویژه برای دانش آموزان مناطق سیل زده شبیه آنچه برای دانش آموزان زلزله زده کرمانشاه در نظر گرفته خواهد شد ، پیش بینی می شود؛ البته این پیشنهاد باید در جلسه مذکور تصمیم گیری شود .