نمایش خبر
امروز خراسان جنوبی
> بازیار با اشاره به برگزاری سمینار کارآفرینی و خلاقیت در بیرجند ، گفت : اختتامیه سمینار کارآفرینی و خلاقیت با حضور استان های یزد ، کرمان ، سیستان و بلوچستان ، خراسان رضوی و خراسان شمالی 29 فروردین در محل سالن اجلاس دانشگاه پیام نور بیرجند برگزار می شود.
> بازیار با اشاره به برگزاری سمینار کارآفرینی و خلاقیت در بیرجند ، گفت : اختتامیه سمینار کارآفرینی و خلاقیت با حضور استان های یزد ، کرمان ، سیستان و بلوچستان ، خراسان رضوی و خراسان شمالی 29 فروردین در محل سالن اجلاس دانشگاه پیام نور بیرجند برگزار می شود .
به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از بیرجند ، «شهرام بازیار» امروز (20 فروردین) در ستاد ساماندهی امور جوانان این شهرستان اظهار کرد : هفته جوان از 26 فروردین آغاز و تا یکم اردیبهشت ادامه دارد .
رئیس اداره ورزش و جوانان بیرجند با اشاره به اینکه با همکاری سمن ها برنامه های بزرگداشت هفته جوان در شهرستان برنامه ریزی شده است ، افزود : طبیعت گردی و حفظ محیط زیست ، تجلیل از سمن ها ، برگزاری کارگاه آموزشی و توانمندسازی و دیدار با مفاخر از جمله این برنامه ها است .
بازیار از برگزاری جشنواره استانی «نشاط و امید» و تجلیل از جوانان برتر خبر داد و گفت : خودرو «ون جوان» از ابتدای امسال در کنار باغ و عمارت اکبریه راه اندازی شده که در این هفته نیز به فعالیت خود ادامه خواهد داد .
وی بیان کرد : برگزاری کرسی های آزاد اندیشی در دانشگاه ها و نشست جوانان با مسئولان استانی از جمله برنامه های هفته جوان در سطح شهرستان است .
رئیس اداره ورزش و جوانان بیرجند با بیان اینکه امسال در هفته جوان مراسم پیاده راه جوان برگزار می شود ، گفت : بر این اساس ، غرفه هایی با همکاری شهرداری برپا و جوانان محصولات خود را در این غرفه ها عرضه می کنند .
بازیار با اشاره به برگزاری سمینار کارآفرینی و خلاقیت در بیرجند ، ادامه داد : ثبت نام در این برنامه از 26 فروردین ماه آغاز خواهد شد .
به گفته وی اختتامیه سمینار کارآفرینی و خلاقیت با حضور استان های یزد ، کرمان ، سیستان و بلوچستان ، خراسان رضوی و خراسان شمالی همزمان با 29 فروردین ماه در محل سالن اجلاس دانشگاه پیام نور بیرجند برگزار می شود .