نمایش خبر
اصفهان زیبا
10:55
> خدادی ، معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد شد وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور حکمی محمد خدادی را به عنوان معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی این وزارتخانه منصوب کرد.
> خدادی ، معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد شد وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور حکمی محمد خدادی را به عنوان معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی این وزارتخانه منصوب کرد .
به گزارش ایلنا ، در متن حکم سیدعباس صالحی آمده است : «نظر به سوابق و تجربیات ارزنده جناب عالی در حوزه مطبوعات و رسانه های عمومی به موجب این حکم به سمت «معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی» منصوب می شوید .
امید می رود با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از ظرفیت های موجود و نیروهای کارآمد در گسترش فعالیت های موثر خبری و تحلیلی ، حمایت مادی و معنوی از مطبوعات و اصحاب رسانه و تشکل های صنفی ، تامین آزادی های مطبوعاتی در چهارچوب قانون و شکوفایی رسانه ای موفق و موید باشید .
»از سوابق اجرایی محمد خدادی می توان به مدیر مسئولی و سردبیر روزنامه انگلیسی زبان ایران دیلی ، دبیرکل سازمان خبرگزاری های جنبش عدم تعهد ، سازمان خبرگزاری های آسیا و اقیانوسیه ، مسئول گروه مطالعات رسانه ای دفتر مطالعات وزارت امورخارجه ، رئیس اداره رسانه های وزارت امور خارجه ، سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در لاهور پاکستان ، مدیرعامل سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) ، رئیس هیئت مدیره و هیئت امنا موسسه مطبوعاتی ایران ، مدیرکل اخبار بین الملل خبرگزاری جمهوری اسلامی ، رئیس هیئت امنا دانشکده خبر اشاره کرد .
معرفی هیئت امنای جدید پژوهشگاه فرهنگ و هنر ارتباطات وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری بنابر پیشنهاد وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اعضای جدید هیأت امنای پژوهشگاه فرهنگ ، هنر و ارتباطات را منصوب کرد .
به گزارش مهر ، منصور غلامی ، وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری بنابر پیشنهاد دکتر عباس صالحی ، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ، با صدور احکامی آقایان دکتر محسن جوادی ، دکتر عبدالهادی فقهی زاده ، حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید سعید رضا عاملی ، دکتر علی منتظری و احمد مسجدجامعی را به مدت 4 سال به عنوان اعضای جدید هیئت امنای پژوهشگاه فرهنگ ، هنر و ارتباطات منصوب نمود .
در متن احکام صادرشده آمده است : در اجرای تبصره ماده 6 قانون تشکیل هیئت های امنای دانشگاه ها و موسسات عالی و پژوهشی و به استناد تبصره 2 ماده 6 اساسنامه مؤسسه پژوهشی فرهنگ ، هنر و ارتباطات (وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) به موجب این حکم به مدت 4 سال به عضویت هیئت امنای آن موسسه منصوب می شوید .