نمایش خبر
روزنامه آفرینش
> اعلام زمان برگزاری همایش بین المللی دانشگاه سبز دانشگاه اصفهان با همکاری وزارت علوم دومین همایش بین المللی دانشگاه سبز را 10 و 11 اردیبهشت 98 برگزار می کند .
> اعلام زمان برگزاری همایش بین المللی دانشگاه سبز دانشگاه اصفهان با همکاری وزارت علوم دومین همایش بین المللی دانشگاه سبز را 10 و 11 اردیبهشت 98 برگزار می کند .
به گزارش خبرگزاری مهر ، با توجه به روند روزافزون مخاطرات زیست محیطی و توجه مردم و مسؤولین کشور به چالش های زیست محیطی ، همایش بین المللی دانشگاه سبز به همت وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری و دانشگاه اصفهان 10 و 11 اردیبهشت 98 برگزار می شود .
این کنفرانس با برپایی فن بازار و استارت آپ سبز فضایی برای ارائه ایده ها و ارتباط ایده پردازان و کارشناسان مرتبط با موضوعات کنفرانس فراهم آورده تا علاوه بر توانمندسازی نخبگان دانشگاهی ، برقراری ارتباط بین صنعت و دانشگاه را تسهیل کند .
علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت http : //conf .
ui .
ac .
ir/greenuniversity/fa/ مراجعه کنند .
رئیس دانشگاه الزهرا : انعقاد تفاهم نامه جدید در دانشگاه متوقف شد رئیس دانشگاه الزهرا (س) گفت : در راستای کیفی سازی فعالیت های دانشگاه به طور تقریبی انعقاد تفاهم نامه جدید در این دانشگاه را متوقف کردیم .
مهناز ملانظری گفت : در حال حاضر انعقاد تفاهم نامه های جدید را در این دانشگاه متوقف کردیم و در حال رصد هستیم تا تفاهم نامه های منعقد شده این دانشگاه به طور کامل عملیاتی شوند .
وی افزود : درواقع اولویت دانشگاه عملیاتی سازی تفاهم نامه هایی است که تاکنون توسط دانشگاه منعقد شده است .
رئیس دانشگاه الزهرا تاکید کرد : هدف از اجرای این موضوع کیفی سازی فعالیت های علمی و آموزشی دانشگاه است .
مهناز ملانظری با اشاره به برنامه دانشگاه برای ارتقا سطح بین المللی دانشگاه گفت : در این زمینه برنامه عملیاتی تدوین شده و هرماه این برنامه رصد می شود .
وی خاطرنشان کرد : در این برنامه افزایش جمعیت دانشجویان بین المللی و افزایش کیفیت مقالات پیگیری می شود .