نمایش خبر
دنیای اقتصاد
> مهر : عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت : در جلسه فوق العاده صبح امروز شورای سنجش و پذیرش دانشجو با تعویق برگزاری کنکور ارشد 98 موافقت شد .
> زمان برگزاری کنکور ارشد 98 به تعویق افتاد مهر : عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت : در جلسه فوق العاده صبح امروز شورای سنجش و پذیرش دانشجو با تعویق برگزاری کنکور ارشد 98 موافقت شد .
محمود صادقی در گفتگو با مهر گفت : صبح امروز جلسه فوق العاده شورای سنجش و پذیرش برگزار شد و در این جلسه با تعویق زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد سال 98 به دلیل وقوع سیل در برخی نقاط کشور موافقت شد .
وی افزود : در این جلسه تصمیم گیری شد که جزئیات این مصوبه تا ظهر امروز از سوی سازمان سنجش کشور اطلاع رسانی شود .
به گزارش مهر ، پیش از این با توجه به درخواستهای داوطلبان کنکورهای سراسری و ارشد 98 در استان های درگیر سیل ، رئیس سازمان سنجش از برگزاری جلسه فوق العاده به مهر خبر داده بود .
وی گفته بود : با توجه به وقوع سیل در برخی استان های کشور و همچنین در پیش بودن آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 98 ، بررسی وضعیت برگزاری آزمون های کشوری نیازمند جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو است .
وی افزود : از همین رو جلسه فوق العاده شورای سنجش و پذیرش دانشجو در روز شنبه 24 فروردین ماه 98 برگزار می شود و تصمیم نهایی در مورد برگزاری آزمون های سراسری سال 98 اتخاذ می شود .
کلمات کلیدی : کنکور کنکور ارشد 98 زمان کنکور ارشد 98.