نمایش خبر
هفت صبح
> عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از به تعویق افتادن برگزاری کنکور ارشد 98 خبر داد .
> عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از به تعویق افتادن برگزاری کنکور ارشد 98 خبر داد .
به گفته محمود صادقی صبح امروز جلسه فوق العاده شورای سنجش و پذیرش برگزار شد و در این جلسه با تعویق زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد سال 98 به دلیل وقوع سیل در برخی نقاط کشور موافقت شد .
پیش از این با توجه به درخواست های داوطلبان کنکورهای سراسری و ارشد 98 در استان های درگیر سیل ، رئیس سازمان سنجش از برگزاری جلسه فوق العاده به مهر خبر داده بود .
بر اساس تصمیم شورای سنجش و پذیرش آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 98 در تاریخ های 23 و 24 خرداد ماه جاری برگزار خواهد شد .
این تصمیم در حالی در جلسه امروز شورای سنجش و پذیرش اتخاذ شد که بیش از این سازمان سنجش آموزش کشور در اطلاعیه ای با تعویق زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد سال 98 مخالفت و اعلام کرده بود ” نظر به اینکه فرایند اجرایی آزمون مذکور طولانی بوده و می بایست به نحوی برنامه ریزی شود که نتایج نهایی در اوایل شهریورماه اعلام شود ، لذا آزمون مطابق برنامه زمان بندی اعلام شده قبلی در روزهای پنج شنبه 98/02/05 و جمعه 98/02/06 برگزار خواهد شد و اطلاعیه این سازمان در خصوص حوزه های برگزاری ، تاریخ و نحوه توزیع کارت در روز دوشنبه 98/01/26 از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر خواهد شد .
همچنین سازمان سنجش در اطلاعیه خود تاکید کرده بود ” وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری و این سازمان از زمان وقوع سیل ، پیگیر ارائه تسهیلات یا اختصاص سهمیه مشابه زلزله زدگان از مراجع ذیصلاح برای داوطلبانی که آسیب مستقیم دیده اند ، می باشد که به محض حصول نتیجه جزئیات آن در دفترچه انتخاب رشته به استحضار داوطلبان خواهد رسید” .
بازدید اپلیکیشن 9 , بازدید سایت 9.