نمایش خبر
تعادل
> نامه رییس مجلس به صداوسیما درباره کنکور.
> نامه رییس مجلس به صداوسیما درباره کنکور؛ خانه ملت| سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از نامه رییس مجلس به صداوسیما درباره کنکور خبر داد و گفت : صداوسیما باید با تبعیت از فرمایش رهبری برنامه هایش با محوریت تبلیغات کنکور را بلافاصله متوقف کند ، دغدغه ای که رییس مجلس هم آن را به صداوسیما منتقل کرده است .
میرحمایت میرزاده با اشاره به بیانات اخیر مقام معظم رهبری درباره لزوم حل موضوع کنکور گفت : مقام معظم رهبری از عبارت مساله برای کنکور استفاده کردند ، این یعنی کنکور مساله ای است که باید حل شود .
اخیراً جلسه ای با حضور رییس مجلس ، هیات رییسه کمیسیون آموزش ، سازمان سنجش و وزارت علوم برای حل مساله کنکور برگزار شد و در نهایت به این جمع بندی رسیدیم که مرکز پژوهش های مجلس هر چه سریع تر در عرض یک ماه طرحی آماده کند که نتیجه آن تغییر کنکور باشد .
سی ان ان : کاخ سفید به ایران شماره داد؛ ایسنا| شبکه خبری سی ان ان گزارش داد ، پس از آنکه به تازگی رییس جمهوری امریکا خواهان تماس ایران با او شد ، کاخ سفید با سوییس تماس گرفته و شماره تلفنی را در اختیار گذاشته تا مقامات ایرانی بتوانند با ترامپ تماس بگیرند .
شبکه خبری سی ان ان این خبر را به نقل از یک منبع دیپلماتیک مطلع از این رویداد منتشر کرده است .
این منبع گفته است ، سوییس احتمالاً این شماره را در اختیار ایران قرار نخواهد داد؛ مگر آنکه ایرانی ها به طور مشخص در این زمینه درخواست کنند و تصور می شود ، بسیار بعید است که آنها چنین کاری کنند .