نمایش خبر
روزنامه فرهیختگان
> معاون فرهنگی ، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور درخصوص مهم ترین برنامه های معاونت فرهنگی ، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور برای سال 98 اظهار کرد : «یکی از مهم ترین برنامه های ما برای سال 98 در محور دانشجویی ، کاهش مشکلات مالی دانشجویان در حوزه شهریه است.
> معاون فرهنگی ، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور درخصوص مهم ترین برنامه های معاونت فرهنگی ، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور برای سال 98 اظهار کرد : «یکی از مهم ترین برنامه های ما برای سال 98 در محور دانشجویی ، کاهش مشکلات مالی دانشجویان در حوزه شهریه است .
برنامه هایی را با توجه به وضعیت چهار یا پنج استان در معرض آسیب سیل ، پیش بینی کرده ایم تا با کمک صندوق های مختلف ، مساعدت های لازم را به دانشجویان داشته باشیم .
» به گزارش ایسنا ، دکتر امین ناجی ضمن بیان این مطلب اظهار کرد : «تقویت بنیه علمی دانشجویان برای آماده سازی جهت ورود به المپیادهای علمی از دیگر برنامه های ما مهم است .
در المپیادی که روزهای پنجشنبه و جمعه هفته گذشته در کشور برگزار شد ، برای نخستین بار 293 دانشجوی ممتاز پیام نور را پشتیبانی کردیم و تلاش داریم رنکینگ خود را در زمینه علمی دانشجویی ارتقا دهیم .
» معاون فرهنگی ، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور تصریح کرد : «در حوزه تربیت بدنی نیز به دنبال عمومی سازی و همگانی کردن ورزش هستیم .
بهترین راه ، افزایش مشارکت همگانی دانشجویان در فعالیت های مربوط به تربیت بدنی و سلامت است .
» امین ناجی با اشاره به مشارکت دانشگاه پیام نور در کمک به سیل زدگان کشور ، گفت : «به محض شروع بحران ، تمام مراکز ما به حالت آماده باش درآمدند .
مراکزی که درگیر سیل بودند ، بستر مناسبی را برای پشتیبانی آسیب دیدگان فراهم کردند .
مراکز ما علاوه بر پشتیبانی مادی و معنوی به محل تجمع کمک های مردمی تبدیل شده و مدیریت بخشی از امور را در کنار سایر نهادها برعهده گرفتند .
» او افزود : «مراکز دانشگاه پیام نور در سوسنگرد ، به خوبی نقش ایفا کردند .
مرکز ما در این شهر به محل طبخ غذا مبدل شد و در روزهای آغازین به حدود سه هزار نفر غذا تحویل داد .
هزینه تهیه آن هم بر پایه کمک های مردمی جمع شده از کل کشور ساماندهی شد .
همچنین نهادی شبیه به ستاد بحران در سوسنگرد تشکیل شده و در پلدختر نیز مرکز خود را به عنوان ستاد بحران در اختیار سایر نهادها قرار دادیم . »