نمایش خبر
روزنامه آفرینش
> 19 تیرماه؛ برگزاری جشن دانش آموختگی دانشگاه تهران جشن دانش آموختگی دانشگاه تهران ، همراه با تقدیر از دانش آموختگان رتبه اول رشته های تحصیلی در مقطع کارشناسی وکارشناسی ارشد چهارشنبه 19 تیرماه برگزار می شود .
> 19 تیرماه؛ برگزاری جشن دانش آموختگی دانشگاه تهران جشن دانش آموختگی دانشگاه تهران ، همراه با تقدیر از دانش آموختگان رتبه اول رشته های تحصیلی در مقطع کارشناسی وکارشناسی ارشد چهارشنبه 19 تیرماه برگزار می شود .
به گزارش فارس ، جشن دانش آموختگی دانشگاه تهران ، چهارشنبه 19 تیرماه برگزار می شود .
این جشن همراه با تقدیر از دانش آموختگان رتبه اول رشته های تحصیلی در مقطع کارشناسی وکارشناسی ارشد برپا می شود که هزینه ثبت نام برای دانش آموختگان 20 هزار تومان است .
فرصت پایانی برای ثبت نام در این جشن روز شنبه 31 اردیبهشت ماه اعلام شده و هر دانش آموخته می تواند حداکثر دو نفر از اقوام درجه یک خود را برای حضور در مراسم ثبت نام کند .
برگزاری جشنواره ملی حرکت در دانشگاه علم و فرهنگ جشنواره ملی حرکت از 23 تا 26 اردیبهشت ماه در دانشگاه علم و فرهنگ برگزار می شود .
به گزارش ایسنا ، سید علی اکبر هاشمی راد با اعلام این خبر ، گفت : جشنواره حرکت ، رویدادی ملی است که هرساله برای رقابت ، عرضه و نمایش دستاوردهای برتر علمی دانشجویان در دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی کشور ، پژوهشگاه ها و سایر مراکز علمی برگزار می شود .
معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علم و فرهنگ با بیان این که جشنواره حرکت ، بزرگ ترین رویداد علمی دانشجویی سراسر کشور است که همه ساله مورد استقبال جمع کثیری از انجمن های علمی دانشجویی قرار می گیرد؛ افزود : امسال این جشنواره برای نخستین بار با همکاری شورای دبیران انجمن های علمی دانشجویی در دانشگاه علم و فرهنگ برگزار خواهد شد .
دکتر هاشمی راد گفت : در این دوره از جشنواره ، دانشجویان به صورت گروهی یا انفرادی در چهار حوزه محتوای دیجیتال ، کتاب ، اختراع و کارآفرینی به رقابت می پردازند .
طبق اعلام روابط عمومی دانشگاه علم و فرهنگ ، وی تاکید کرد : دانشجویان تا تاریخ 26 اردیبهشت ماه فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند .
طرح های برگزیده این جشنواره در آئین اختتامیه ای که روز دوشنبه 30 اردیبهشت ماه برگزار می شود؛ اعلام خواهد شد .
رئیس هیئت ویژه بررسی سیلاب خواستار شد : ایجاد مکانیزم دقیق برای همکاری میان دانشگاه های استان های سیل زده رئیس هیئت ویژه بررسی سیلاب های کشور خواستار ایجاد مکانیزم دقیق برای همکاری میان دانشگاه های استان های سیل زده شد .
به گزارش وزارت علوم ، نشست مشترک محمود نیلی احمدآبادی ، رئیس دانشگاه تهران و رئیس هیئت ویژه بررسی سیلاب های کشور ، با اساتید دانشگاه های استان گلستان با محوریت بررسی سیل اخیر این استان ، در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان برگزار شد .
نیلی احمدآبادی در این نشست هدف از حضور خود در استان گلستان را ایجاد مکانیزم دقیق برای همکاری میان دانشگاه های استان دانست .
وی افزود : استفاده از مهارت متخصصان در حوزه سیلاب ، نیز از اهداف تشکیل کارگروه از سوی ریاست جمهوری است و امیدواریم با تشکیل هیئت شاهد به حداقل رساندن مشکلات و حرکت سریع تر جهت توسعه پایدار باشیم .