نمایش خبر
روزنامه آفرینش
> سازمان سنجش آموزش کشور طی اطلاعیه ای زمان ثبت نام در دوره های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای را 19 خرداد اعلام کرد .
> سازمان سنجش آموزش کشور طی اطلاعیه ای زمان ثبت نام در دوره های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای را 19 خرداد اعلام کرد .
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان ، سازمان سنجش آموزش طی اطلاعیه ای اعلام کرد : با توجه به مصوبه مورخ 97/12/26 شورای سنجش و پذیرش دانشجو و نظر به تغییر نظام آموزشی وزارت آموزش و پرورش به نظام 3 3 6 ، بدین وسیله به اطلاع کلیه متقاضیان ثبت نام و انتخاب رشته در آزمون دوره های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی سال 98 می رساند ، زمان ثبت نام در آزمون مذکور از روز یکشنبه مورخ 98/03/19 آغاز و تا روز یکشنبه مورخ 98/03/26 ادامه خواهد داشت؛ لذا ضرورت دارد کلیه متقاضیان در مهلت در نظر گرفته شده ، پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت نام ، به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و نسبت به ثبت نام و شرکت در آزمون مذکور اقدام کنند .
لازم به تاکید است با عنایت به اینکه ثبت نام و انتخاب رشته در این آزمون ، در یک مرحله انجام می شود ، داوطلبان می بایست همزمان با ثبت نام ، نسبت به درج رشته محل های تحصیلی خود در فرم تقاضانامه اینترنتی با توجه به رشته های اعلام شده در دفترچه راهنما اقدام کنند .
با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت نام به صورت اینترنتی انجام می شود ، داوطلبان لازم است به وسیله کارت های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آن ها فعال می باشد ، با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی مذکور و پرداخت مبلغ 275 .
000 (دویست و هفتاد و پنج هزار) ریال به عنوان وجه ثبت نام ، و داوطلبانی که علاقه مند به شرکت در گزینش رشته های تحصیلی مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی هستند ، لازم است که علاوه بر پرداخت مبلغ ثبت نام ، نسبت به پرداخت مبلغ 69 .
000 (شصت و نه هزار) ریال دیگر نیز برای اعلام علاقه مندی به شرکت در گزینش رشته های موسسات مذکور اقدام کنند .
همچنین دفترچه راهنما همزمان با شروع ثبت نام از طریق پایگاه اطلاع رسانی این سازمان در دسترس خواهد بود و اطلاعیه تکمیلی برای ثبت نام ، در روز یکشنبه مورخ 98/03/19 در پایگاه اطلاع رسانی این سازمان و نشریه پیک سنجش درج خواهد شد .