نمایش خبر
برنا
14:52
> ثبت نام و انتخاب رشته در آزمون دوره های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی سال 98 از 19 تا 26 خردادماه ادامه دارد .
> جزییات ثبت نام دوره های کاردانی نظام جدید فنی و حرفه ای اعلام شد ثبت نام و انتخاب رشته در آزمون دوره های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی سال 98 از 19 تا 26 خردادماه ادامه دارد .
به گزارش گروه آموزش خبرگزاری برنا ، با توجه به مصوبه مورخ 26 اسفند ماه سال 97 شورای سنجش و پذیرش دانشجو و نظر به تغییر نظام آموزشی وزارت آموزش و پرورش به نظام 3 3 6 ، ثبت نام و انتخاب رشته در آزمون دوره های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی سال 1398 از روز یکشنبه 19 خرداد ماه آغاز می شود و تا 26 خرداد ماه ادامه دارد .
لذا کلیه متقاضیان ، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت نام ، به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www .
sanjesh .
org مراجعه و نسبت به ثبت نام و شرکت در آزمون مذکور اقدام کنند .
لازم به ذکر است ، ثبت نام و انتخاب رشته در این آزمون ، در یک مرحله انجام می شود ، لذا داوطلبان می بایست همزمان با انجام فرایند ثبت نام ، نسبت به درج رشته محل های تحصیلی خود در فرم تقاضا نامه اینترنتی با توجه به رشته های اعلام شده در دفترچه راهنما ، اقدام کنند .
با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت نام به صورت اینترنتی انجام می شود ، داوطلبان لازم است به وسیله کارت های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آن ها فعال می باشد ، با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی مذکور و پرداخت مبلغ 275 .
000 (دویست و هفتاد و پنج هزار ریال) ریال به عنوان وجه ثبت نام ، و داوطلبانی که علاقه مند به شرکت در گزینش رشته های تحصیلی مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی هستند ، لازم است که علاوه بر پرداخت مبلغ ثبت نام ، نسبت به پرداخت مبلغ 69 .
000 (شصت و نه هزار ریال) ریال دیگر نیز برای اعلام علاقه مندی به شرکت در گزینش رشته های مؤسسات مذکور اقدام کنند .
ضمناً دفترچه راهنما همزمان با شروع ثبت نام از طریق پایگاه اطلاع رسانی این سازمان در دسترس خواهد بود و اطلاعیه تکمیلی برای ثبت نام ، در روز یکشنبه 19 خرداد در پایگاه اطلاع رسانی این سازمان و نشریه پیک سنجش درج خواهد شد .
Print Email Short Link کد خبر : 846109 تاریخ خبر : 1398/02/24 14 : 52 : 24 آموزش عالی دانشجو سازمان سنجش آموزش کشور فنی و حرفه ای وزارت آموزش و پرورش.