نمایش خبر
دانا
14:43
> رئیس دانشگاه خلیج فارس گفت : عوامل توسعه کانون دانایی محور ، حفظ کسب و کارها و کارکنان دانایی ، جذب رویداد ها و دیگر فعالیت های موفق و برند سازی برای شهر به عنوان یک شهر پیش کنشگر است .
> به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سپاس؛سومین نشست از مجموعه نشست های فکری مکتب بوشهر صبح امروز با موضوع توسعه کانون های دانایی در شهر با حضور شهردار و اعضا شورای شهر ، اساتید دانشگاه های علوم پزشکی ، دانشگاه خلیج فارس و دانشجویان در دانشگاه خلیج فارس برگزار شد .
عبدالمجید مصلح رئیس دانشگاه خلیج فارس در این نشست گفت : کانون دانایی یک محیط تک کارکردی خسته کننده که فقط محلی برای کار باشد نیست و این کانون باید فضایی برای تفریح ، اوقات فراغت ، واحد های خرده فروشی و فعالیت های فرهنگی ، هنری باشد .
مصلح افزود : کانون دانایی ، نواحی جذاب با امکانات ، شغل ، غذای خوب و یک محیط بزرگ با ارتباطات مناسب است .
وی اظهار داشت : برای توسعه یک کانون دانایی عوامل مختلفی وجود دارد که از جمله آنها می توان به حفظ کسب و کارها و کارکنان دانایی ، جذب رویداد ها و دیگر فعالیت های موفق و برند سازی برای شهر به عنوان یک شهر پیش کنشگر در اقتصاد دانایی محور اشاره کرد .
رئیس دانشگاه خلیج فارس ادامه داد : احیا ، بازسازی و به روز رسانی یک محله یا منطقه تخریب شده ، توسعه و ارتقای نوآوری و گردهم آوردن و نزدیک کردن پژوهش و کسب و کار از دیگر عوامل لازم برای توسعه کانون های دانایی است .
در این نشست که به صورت هفتگی و با محوریت کانون های دانایی و فناوری به میزبانی دانشگاه خلیج فارس در بوشهر برگزار می شود ، استادان و متخصصان شهری به بحث و تبادل نظر پرداختند .
انتهای پیام/.