نمایش خبر
بلاغ نیوز
16:50
> ثبت نام و انتخاب رشته در آزمون دوره های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی سال 98 از 19 تا 26 خردادماه ادامه دارد .
> به گزارش بلاغ ، با توجه به مصوبه مورخ 26 اسفند ماه سال 97 شورای سنجش و پذیرش دانشجو و نظر به تغییر نظام آموزشی وزارت آموزش و پرورش به نظام 3 3 6 ، ثبتنام و انتخاب رشته در آزمون دورههای کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفهای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی سال 1398 از روز یکشنبه 19 خرداد ماه آغاز میشود و تا 26 خرداد ماه ادامه دارد .
لذا کلیه متقاضیان ، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبتنام ، به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www .
sanjesh .
org مراجعه و نسبت به ثبتنام و شرکت در آزمون مذکور اقدام کنند .
لازم به ذکر است ، ثبت نام و انتخاب رشته در این آزمون ، در یک مرحله انجام میشود ، لذا داوطلبان میبایست همزمان با انجام فرایند ثبتنام ، نسبت به درج رشته محلهای تحصیلی خود در فرم تقاضا نامه اینترنتی با توجه به رشتههای اعلام شده در دفترچه راهنما ، اقدام کنند .
با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت نام به صورت اینترنتی انجام میشود ، داوطلبان لازم است به وسیله کارتهای عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال میباشد ، با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی مذکور و پرداخت مبلغ 275 .
000 (دویست و هفتاد و پنج هزار ریال) ریال به عنوان وجه ثبتنام ، و داوطلبانی که علاقهمند به شرکت در گزینش رشتههای تحصیلی مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی هستند ، لازم است که علاوه بر پرداخت مبلغ ثبتنام ، نسبت به پرداخت مبلغ 69 .
000 (شصت و نه هزار ریال) ریال دیگر نیز برای اعلام علاقه مندی به شرکت در گزینش رشتههای مؤسسات مذکور اقدام کنند .
ضمناً دفترچه راهنما همزمان با شروع ثبتنام از طریق پایگاه اطلاع رسانی این سازمان در دسترس خواهد بود و اطلاعیه تکمیلی برای ثبت نام ، در روز یکشنبه 19 خرداد در پایگاه اطلاع رسانی این سازمان و نشریه پیک سنجش درج خواهد شد .