نمایش خبر
تابناک
17:14
> مشاور سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد : امکان ثبت نام دوباره در دوره کاردانی به کارشناسی برای متقاضیان رشته های بدون آزمون از هفتم مرداد فراهم می شود.
> مشاور سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد : امکان ثبت نام دوباره در دوره کاردانی به کارشناسی برای متقاضیان رشته های بدون آزمون از هفتم مرداد فراهم می شود .
به گزارش آنا ، حسین توکلی درباره امکان ثبت نام دوباره در دوره کاردانی به کارشناسی ناپیوسته اظهار کرد : مهلت ثبت نام در دوره کاردانی به کاشناسی ناپیوسته روز شنبه 21 اردیبهشت به پایان رسید .
وی افزود : براساس آخرین آمار 85 هزار و 547 داوطلب نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته در دوره کاردانی به کارشناسی اقدام کردند .
پذیرش دانشجو در دوره کاردانی به کارشناسی جمعاً در 66 رشته امتحانی صورت می گیرد که پذیرش در 16 رشته باآزمون و 50 رشته بدون آزمون است .
مشاور سازمان سنجش آموزش کشور گفت : کارت شرکت در آزمون و برگ راهنمای آزمون از روز سه شنبه 8 مرداد 98 تا روز پنج شنبه 10 مرداد بر روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش قرار می گیرد و داوطلبان می توانند نسبت به دریافت پرینت کارت اقدام کنند .
توکلی اضافه کرد : آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته در 16 رشته امتحانی باآزمون در روز جمعه 11 مرداد برگزار می شود .
وی اعلام کرد : برای ایجاد تسهیلات لازم برای داوطلبانی که متقاضی رشته های صرفا بر اساس سوابق تحصیلی هستند ، امکان ثبت نام از روز دوشنبه 7 مرداد تا روز جمعه 11 مرداد فراهم می شود که داوطلبان با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش می توانند نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند .