نمایش خبر
تابناک
17:16
> مدیرکل دفتر برنامه ریزی آموزش های فنی و حرفه ای دانشگاه فنی و حرفه ای اعلام کرد : دانشجویان در ترم آینده تحصیلی منابع درسی جدید را مطالعه می کنند.
> مدیرکل دفتر برنامه ریزی آموزش های فنی و حرفه ای دانشگاه فنی و حرفه ای اعلام کرد : دانشجویان در ترم آینده تحصیلی منابع درسی جدید را مطالعه می کنند .
به گزارش آنا ، سپیده بارانی درباره بازنگری دروس در دانشگاه فنی و حرفه ای اظهار کرد : با وجود مجوز وزارت علوم به دانشگاه فنی و حرفه ای برای بازنگری دروس در دانشگاه ، اقدامات لازم برای انجام آن صورت گرفته است .
وی افزود : تاکنون تعدادی جلسه در این زمینه برگزار شده و پنج عنوان درسی به صورت کامل نهایی شده است و 80 درصد واحدهای دانشگاهی پیشنهادهای بازنگری دروس را به سازمان مرکزی پیشنهاد داده اند ، نظرات اصلاحی کارشناسان نسبت به این برنامه ها استخراج و به واحدها اعلام شده است تا بازنگری های نهایی صورت گیرد .
مدیرکل دفتر برنامه ریزی آموزش های فنی و حرفه ای دانشگاه فنی و حرفه ای بیان کرد : بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته تا مهر امسال تمام برنامه های درسی دانشگاه را بازنگری خواهیم کرد .
بارانی درباره توجه به مهارت افزایی در بازنگری دروس ادامه داد : تأکید دانشگاه بر این است که دروس مهارتی و کاربردی باشدو به همین دلیل در کارگروه بازنگری دروس نمایندگان صنعت و فارغ التحصیلان حضور دارند تا نظرات کاربردی آنها استخراج شود .
وی اعلام کرد : هدف دانشگاه فنی و حرفه ای این است که دانشجویان را پرورش دهد که بعد از فارغ التحصیلی بدون نیاز به تحصیل در مقاطع بالاتر مستقیماً وارد بازار کار شوند .