نمایش خبر
ایکنا
22:41
> گروه اجتماعی ــ استاندار چهارمحال و بختیاری گفت : در نشستی که با معاون وزیر علوم برگزار شد ، تکمیل دانشکده های فنی و مهندسی و منابع طبیعی بروجن پیگیری شد .
> به گزارش ایکنا از چهارمحال و بختیاری ، به نقل از روابط عمومی استانداری ، اقبال عباسی روز دوشنبه با اعلام این خبر ، اظهار کرد : در نشست با مجتبی شریعتی نیاسر معاون آموزشی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری که نماینده مردم بروجن در مجلس شورای اسلامی و رئیس دانشگاه شهرکرد نیز حضور داشتند رفع مشکلات تکمیل دانشکده بروجن پیگیری شد .
وی ادامه داد : هم اینک دانشکده فنی و مهندسی و دانشکده منابع طبیعی بروجن دارای پیشرفت فیزیکی 80 درصدی است اما برای تکمیل این ساختمان به تمدید موافقت اصولی نیاز است که در این نشست در حضور معاون وزیر علوم مطرح شد .
عباسی تصریح کرد : با صدور مجوز قطعی دانشکده و تکمیل ساختمان تلاش می شود تا برای مهرماه امسال مجوز رشته و جذب دانشجو گرفته شود .
استاندار چهارمحال و بختیاری ، اعتبار موردنیاز برای تکمیل این دانشکده را از ردیف اعتبارات ملی دانست و گفت : با دریافت مجوز قطعی اعتبار موردنیاز به این طرح تخصیص می یابد .
یادآور می شود ، موافقت اصولی برای راه اندازی دانشکده بروجن از سال 85 صادر شده است ، پس از آن در سال 90 عملیات اجرایی این طرح آغاز شد و از آنجا که موافقت اصولی این طرح در سال 94 به اتمام رسیده بود ، تداوم اجرای این طرح با مشکل مواجه شد .
انتهای پیام.