نمایش خبر
ایرنا
16:51
> تهران ایرنا دانشگاه جامع علمی کاربردی با عرضه کتاب و اجرای کارگاه های هنری ، برگزاری مسابقات ویژه قرآنی ، در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم حضوری چشمگیری دارد .
> به گزارش روز سه شنبه گروه دانشگاه ایرنا ، قرآن دوستان و علاقه مندان به فعالیت های دینی و قرآنی می توانند از غرفه ستادی دانشگاه جامع علمی کاربردی بازدید و از برنامه های فرهنگی این غرفه استفاده کنند .
غرفه این دانشگاه هر شب با اجرا و برگزاری کارگاه های هنری ، نشست های تخصصی ، مناظرات قرآنی و مسابقات ویژه میزبان علاقه مندان به موضوعات فرهنگی و قرآنی در بخش دانشگاهی است .
همچنین در این نمایشگاه که فرصت مناسبی برای مبادله تجارب در زمینه نشر و معرفی دانشگاه است ، حدود 300 عنوان کتاب از انتشارات دانشگاه جامع علمی کاربردی ، مؤسسات آموزش عالی و مراکز علمی کاربردی در معرض فروش و معرفی قرار می گیرد .
علاقه مندان می توانند جهت بازدید از غرفه دانشگاه به آدرس مصلای بزرگ امام خمینی (ره) ، بخش ناشران دانشگاهی ، سالن 17 ، راهروی شماره 1 ، غرفه های شماره 268 و 269 و 270 مراجعه کنند .
بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم از 22 اردیبهشت تا 4 خرداد ماه با شعار «قرآن ، معنای زندگی» از ساعت 17 عصر در مصلی امام خمینی (ره) تهران برگزار می شود .
این نمایشگاه پذیرای شیفتگان قرآن و اهل بیت علیهم السلام است .
بر همین اساس دانشگاه جامع علمی کاربردی از علاقه مندان برای حضور در غرفه این نمایشگاه دعوت کرد .
دانام**9283**1584 انتهای پیام /* برچسب ها علمی آموزشی دانشگاه علمی کاربردی نمایشگاه قرآن.